Filter
Stäng
Vi har generalagenturen för Tyska ALTRAD i Sverige.

Kontakta A-P Ställningsprodukter AB

A-P Ställningsprodukter AB

 

Våra öppettider är mån-fre, 7-16.

Vi har lunch mellan 11-12.

 

Vid fakturafrågor maila faktura@assco.se

 

Vid akuta ärenden kontakta gärna oss:

 

Göteborg

Växel: 031-26 60 60

Marieholmsgatan 134 b
415 02 Göteborg

Ida Samuelsson | ida@assco.se | 0705 46 47 92
Elin Wickman | elin@assco.se | 0762 22 04 23
Roger Cederlöf |roger@assco.se| 0705 46 47 02

 

Stockholm

Växel: 08-33 20 20

Tegelbruksvägen 2A
746 30 Bålsta

Robin Boqvist | robin@assco.se | 0722 18 68 86
Fredrik Metzner | fredrik@assco.se | 0705 46 47 17
Thomas Swahn | thomas@assco.se | 0702 99 29 50